خرید تایمر های آبیاری

باغ کالا به عنوان معتبرترین سایت خرید تایمر آبیاری در سطح کشور می باشد که توانسته است رضایت مشتریان را در زمینه کیفیت بالای محصولات تضمین نماید.

با توجه به اینکه خرید تایمر آبیاری و سایر لوازم آبیاری باید متناسب با نیاز باغ شما انجام شود باغ کالا با ارائه مشاوره های تخصصی در این زمینه امکانی را فراهم آورده که بتواند مناسب ترین شرایط را برای خریداران ایجاد کند.

تایمرهای آبپاش داخلی در مقابل فضای باز

ممکن است تصور کنید که زمان‌ها و کنترل‌کننده‌های آبپاش باید در فضای باز قرار داده شوند. بالاخره کجای دیگر می رفتند؟

در واقع، تعداد زیادی از مشتریان مسکونی و تجاری ما می‌خواهند تایمرهای آبپاش آنها در داخل خانه قرار گیرد، جایی که کمتر احتمال دارد تحت تأثیر عناصر قرار گیرند.

در نبرد تایمرهای اسپرینکلر داخلی و خارجی، تفاوت چیست؟

ما در مورد مزایا و معایب تایمرهای آبپاش داخلی و خارجی صحبت خواهیم کرد تا بتوانید بدون توجه به مکان، مسئولیت پذیرترین انتخاب را برای کسب و کار یا خانه خود داشته باشید.

تایمرهای آبپاش در فضای باز

با توجه به اینکه خرید تایمر آبیاری در فضای باز و کنترلرهای اسپرینکلر معمولاً در محفظه های مقاوم و مقاوم در برابر آب و هوا قرار می گیرند.

این کنترلرهای آبپاش در فضای باز معمولاً بین 18 ولت تا 24 ولت برق نیاز دارند که باید به خود دستگاه متصل شود.

 • مقاوم در برابر آب و هوا
 • نصب آسان
 • در برابر آفات و جوندگان آسیب پذیر است
 • در برابر خرابکاران آسیب پذیر است

یکی از اشکالات تایمر آبپاش در فضای باز این است که با گذشت زمان، محفظه ممکن است فرسوده شود - به خصوص اگر در منطقه ای زندگی می کنید که باران شدید یا برف می بارد. آفاتی مانند سنجاب‌ها نیز می‌توانند جعبه کنترل آبیاری شما را دستکاری کنند، سیم‌ها را بجوند و باعث خشکی چمن‌ها شوند، قبل از اینکه زمان کافی برای فهمیدن اتفاقات رخ داده را داشته باشید. در نهایت، عابران به راحتی می توانند جعبه کنترل آبیاری در فضای باز را دستکاری کنند و باعث شگفتی بدی در قبض آب بعدی شما شوند.

تایمرهای اسپرینکلر داخلی

تایمرهای آبپاش داخلی یک راه حل آسان برای مشکلات ذکر شده در بالا هستند. یک واحد کنترل آبیاری سرپوشیده را می توان در گاراژ، سوله باغ، کمد یا سایر مناطق با دسترسی آسان خانه شما قرار داد. این مدل ها دارای یک ترانسفورماتور هستند که به شما امکان می دهد تایمر اسپرینکلر را بدون هیچ مشکلی به یک پریز استاندارد 110 ولت وصل کنید.

 • نصب آسان
 • ایمن از جوندگان و آفات
 • در امان از دست خرابکاران
 • محافظت از شرایط آب و هوایی سخت

فقط به یاد داشته باشید - تایمر آبپاش داخلی خود را به پریز برقی که با کلید روشنایی کار می کند وصل نکنید.

اقدامات مورد نیاز قبل از استفاده سالانه از تایمر آبیاری

فراموش نکنید تایمرهای کنترل‌کننده‌های سیستم آبیاری خود را قبل از استفاده بررسی کنید.

تایمرهای آبیاری به درستی تنظیم شده اند تا اطمینان حاصل شود که سیستم ها با محدودیت های فعلی آب کار می کنند.

بر اساس اقدامات کنونی منطقه برای حفظ آب در تمام طول سال، آبیاری چمن و مناظر محدود به برنامه دو روزه در هفته است. برای مشاهده برنامه دقیق منطقه خود، اینجا را ببینید  دیدن کنید . برخی از دولت های محلی احکام سخت گیرانه تری دارند که آبیاری چمن را به یک روز در هفته یا استفاده از ساعات آبیاری متفاوت محدود می کند، بنابراین همیشه ابتدا به دستورالعمل های محدودیت های دولت محلی خود مراجعه کنید.

محدودیت های آبیاری محلی خود را بدانید و از آنها پیروی کنید، اما فقط به این دلیل که روز شماست، آبیاری نکنید. چمن خود را هنگامی که علائم استرس ناشی از کمبود آب نشان می دهد آبیاری کنید. به علائم چمن تحت فشار توجه کنید:

 • تیغه های چمن از طول حداقل در یک سوم حیاط شما به نصف تا می شود.
 • تیغه های چمن آبی مایل به خاکستری به نظر می رسند.
 • این تیغه ها به عقب برنمی گردند و پس از راه رفتن روی چمن تا چند دقیقه ردپایی بر روی چمن باقی می گذارند.

نحوه خرید تایمر آبیاری

نحوه خرید تایمر آبیاری مانند سایر لوازم آبیاری نیازمند کسب اطلاعات لازم در خصوص باغ، متراژ آن و میزان مورد نیاز آبیاری است.

در این راستا باغ کالا اقدامی را فراهم آورده که مشتریان بتوانند مشاوره های لازم در خصوص خرید را به صورت رایگان دریافت نمایند.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مشاوران باغ کالا شاپ همراه باشید.

مطالب اخیر

صفر تا صد روف گاردن ( بام سبز )
صفر تا صد اجرای دیوار سبز
بام سبز چیست و چه مزایایی دارد ؟
صفر تا صد آموزش آبیاری
آبیاری چیست و به چه روش هایی انجام می شود؟
چه لوازمی برای آبیاری مورد نیاز است؟
بررسی مزایای تایمر آبیاری
خرید تایمر های آبیاری

دسته ها